Bahçeli, partisinin küme toplantısında konuşuyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Lideri Devlet Bahçeli, partisinin TBMM’deki haftalık küme toplantısında gündeme ait değerlendirmelerde bulunuyor.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkan satırlar şu formda…

“Türkiye ne vakit atağa geçse, ne vakit bölgesel ve global sıkıntılarda öne çıkıp sivrilse gecikmeksizin diplomatik, ekonomik operasyonlar birbirini izlemektedir.”

“Milletimizin refahından rahatsızlık duyan Türkiye düşmanları dört bir koldan harekete geçmektedir. Ekonomik geleceğimiz maalesef yaylım ateşine tutulmuştur. Hükümet önlem üstüne önlem almaktadır. Bahis, ekonomik beka bahsidir. MHP, hükümetimizin alacağı her kararın destekçisidir. Bir elin nesi varsa Cumhur İttifakı’nın iradesi vardır, şer odaklarının alayını birden karşılamaya kudretimiz yetecektir. Türkiye sevdamızdan ödün vermeyeceğiz.”

“Fiyat artışlarının geri planında Türkiye’den intikam almayı hedefleyen mihraklar vardır.”

“Özellikle kur ve enflasyonda ekonomik gerçeklerle aksi düşen artışların bir müddet sonra normalleşeceğine, hazmedebilir ve makul düzeylerde istikrar kazanacağına inanıyoruz. Vatandaşlarımızın kesesine dokunan, mutfağına dinamit koyan, şikayetlerinin yaygınlaşmasına neden olan fiyat artışlarının önünü ardını incelemek zorundayız.”

“KİRALARDAKİ KONTROLSÜZ YÜKSELİŞE SESSİZ KALAMAYIZ”

 

“Haksız yarar peşinde düşen fırsatçıların yakasından tutmalıyız. Kiralardaki kontrolsüz yükselişe sessiz kalamayız.”

DETAYLAR GELİYOR…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.