Esra Erol’da 81 gün sonra gelen büyük mucize! Tüm Türkiye gözyaşlarına boğuldu: 3,5 yaşındaki Efe annesiyle kavuştu!

İzleyicileri her kısmıyla ekranlara kilitleyen Esra Erol’da yeni bir mucize gerçek oldu. Programa katılan ve Esra Erol’dan yardım isteyen Sümeyye Hanım, ayrıldığı eşi Mustafa Demirtaş’ın oğlunu görüş gününde kaçırdığını söyledi. Gözü yaşlı annenin yardım isteği üzerine harekete geçen Esra Erol ve takımı, 81 gün sonra 3,5 yaşındaki Muhammed Efe Demirtaş’ı annesine kavuşturdu. Oğlunu karşısında gören anne gözyaşlarına boğuldu. Stüdyoda duygusal anlar yaşandı. İşte tüm Türkiye’nin konuştuğu o olay…

OĞLUNU 40 GÜNLÜKKEN GÖRDÜ

Kocasının şiddete meyilli olduğunu söyleyen Sümeyye Hanım, meskende gördüğü şiddet nedeniyle 2 aylık hamiliyken meskeni terk ettiğini söz etti. Geçimsizlikten ötürü boşanan çiftten Mustafa Demirtaş, oğlunu şimdi 40 günlükken gördü.

GÖRÜŞ GÜNÜNDE OĞLUNU KAÇIRDI

Ayrıldıktan sonra aşikâr günlerde oğullarını yalnızca belli günlerde gören Mustafa Demirtaş, görüş gününde oğlunu kaçırdı ve bir daha annesine göstermedi.

81 GÜN SONRA GELEN BÜYÜK MUCİZE

Esra Erol’a katılan Sümeyye Hanım, Mustafa Bey’in oğlunu TIR’ın içerisinde sakladığını tez etti. Gözü yaşlı annenin argümanları sonrası hareke geçen Esra Erol, tam 81 gün sonra 3,5 yaşındaki Efe’yi annesine kavuşturdu.

YÜREKLERİ SIZLATTI

Yapılan ihbarlar sonrası 81 gündür kayıp olan 3,5 yaşındaki Muhammed Efe Demirtaş’ı bulan Esra Erol, annesine oğlunu kavuşturdu. O anlarda yürekler paramparça oldu.

ESRA EROL DA DUYGUSAL ANLAR YAŞADI

81 gün sonra oğlunu karşısında gören anne göz yaşlarına hakim olamadı. Gözü yaşlı annenin sevincine ortak olan Esra Erol, duygusal anlar yaşadı.

“ALLAH KİMSEYİ EVLADIYLA SINAMASIN”

Yaşadıkları zorlukları anlatan Sümeyye Hanım, “Anne neden bu kadar geç geldin? Beni almaya niçin gelmiyorsun? Dedi. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Oğluma kavuşmama vesile olan takımınıza de teşekkür ederim” dedi.

CANLI YAYINA BAĞLANDI

Gözaltına alınan ve sonra hür bırakılan Mustafa Demirtaş, canlı yayına telefonla bağlanarak, “Çocuğa bakamıyor, çocuğu asıyor üzere şeyler ileri sürdü hiçbirinin delili da yoktu. Psikolog benim için düzgün baba dedi, ben bir yılda oğlumu 24 saat gördüm. Âlâ anne rolü oynuyor. Boş boş konuşuyor” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.