Francesco Totti’nin eşi, efsane futbolcuyu aldattı! Telefonunda mesajları yakaladı

İtalyan model Ilary Blasi, 3 çocuğunun babası ve 20 yıllık eşi Francesco Totti’yi, kişisel antrenörü olan Cristiano Iovino ile aldattı. 13 Temmuz’da yaptıkları açıklamayla evliliklerini sonlandırdıklarını duyuran ünlü çift resmen boşanmıştı. İtalyan basını, bu ayrılığın perde arkasında bir aldatma hikayesi olduğunu yazdı.

Roma efsanesi Totti’nin bir süredir şüphelendiği eşinin telefonunda kişisel antrenörü Cristiano Iovino ile olan uygunsuz mesajları bulması sonrası Blasi’den boşandığı öne sürüldü. Francesco Totti ve Ilary Blasi arasındaki evliliği bitiren dönüm noktasının Cristiano Iovino olduğu belirtiliyor.

Corriere della Sera’nın iddiasına göre; 45 yaşındaki Francesco Totti, ayın 15 gününü Milano’da çalışmak için geçiren 41 yaşındaki eşi Ilary Blasi’nin sık sık Cristiano Iovino ile vakit geçirmesinden rahatsızlık duydu. Daha sonra cep telefonunda bulduğu karşılıklı mesajlaşmalarla bu ilişkiyi bitirme kararı aldı.

İtalya’da ortaya atılan bu ihanet haberi büyük gündem olurken taraflardan konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan Roma taraftarı, sosyal medya üzerinden Totti’yi ‘ihanet’ iddiasıyla üzen Cristiano Iovino’ya tepki gösterdi.

Totti, Temmuz ayında yaptığı boşanma açıklamasında eski eşine saygı duymaya devam edeceğini belirterek şu ifadeleri kullanmıştı;

“Evliliğimizde yaşadığımız krizleri aşmaya çalıştım ama bugün acı da olsa ayrılık seçiminin kaçınılmaz olduğunu anlıyorum. Son aylarda söylediğim ve yaptığım her şey çocuklarımızı ve onların geleceğini korumak içindi. Bu her zaman hayatımın mutlak önceliği olmaya devam edecek. Üç harika çocuğumuzun büyüme sürecinde Ilary’ye yakın olmaya devam edeceğim ve ona her zaman saygı duyacağım. Mahremiyetimize ve özellikle de çocuklarımızın huzuruna sonsuz saygı duyuyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.