Hangi renkler daha ince görünmenizi sağlayabilir? İşte sizi olduğunuzdan daha zayıf gösteren o renkler

Senelerdir hasretini duyduğun o kusursuz “kum saati figürü”nün hayalini mi kuruyorsun? Lakin, sıkışık günlük programlarınızın ortasında antrenman rejiminize eklemek için fazladan birkaç dakikayı yönetemiyor musunuz? O halde size hoş bir haberimiz var. İstenmeyen kilolarla savaşmak ve ince kalmak için nizamlı olarak spor salonuna giderek yahut egzersiz/ yoga rutini izleyerek fazla kiloları atmanın daha güzel bir alternatifi olmamasına karşın, bugün çok fazla zahmet çekmeden işe yarayacağını düşündüğümüz birtakım hoş hileleri sizinle paylaşmak için buradayız. Birtakım iltifat renklerinin sizin üzerinizde genel bir zayıflama tesiri yaratma eğiliminde olduğu, kimilerinin ise tam aykırısı halde çalışıp birkaç kilo ekleyebildiği bilinen bir gerçektir. Hasebiyle, teknik olarak, uygun gölge ve tonda giyinirseniz, bu ekstra kilolardan birkaçını almayı başarabilirsiniz. Bu haberimizde, hangi renklerin sizi daha ince gösterebileceğinden bahsedeceğiz. O halde lafı daha fazla uzatmadan sizde zayıflama tesiri olan kimi renkleri listelemeye geçelim…1. Siyah:

Renk tayfındaki tüm tonların en koyusu olan siyah, siyah kıyafet giyen kişinin gerçekte olduğundan birkaç kilo daha az göründüğü aldatıcı etkiyi yaratan, görünür spektrumdaki tüm renklerin en iltifatlarından biridir. Bu nedenle siyah, gerçekte olduğundan daha ince izlenimi vermek için bu numarayı denemek isteyen beşerler ortasında en çok aranan renklerden biridir. Öbür koyu tonlar: Listede, genel olarak siyahı takip eden öbür renkler olacaktır. Lacivert, çikolata kahvesi yahut koyu gri tonları. Tüm bu renkler, kullanıcıya zayıf olmanın aldatıcı tesirini gösterme avantajını vermek için epey besbelli bir biçimde kullanılmaktadır. Prensip olarak, kullandığınız gölge ne kadar koyu olursa, verdiği görünüm o kadar ince olur.

2. Monokrom tonlar:

Boyunuzu öne çıkarmak ve ince bir görünüm elde etmek istiyorsanız üstten aşağıya tek renkli renkler kullanın. Bu, bedeni uzatan ve bedenin hacimli görünen alanlarını kamufle etmeye yardımcı olan görsel bir dikey çizgi oluşturmaya yardımcı olur.

3. Karıştırma:

Bununla birlikte, ince görünmek için tek renkli renklere bağlı kalmaya gerek yoktur. Aslına bakarsanız, koyu ve açık tonların makul bir kombinasyonu, epey argümanlı olmanıza karşın, sizin için de gurur verici bir tesire sahip olabilir. Parlak renkli bir üst kısım için koyu alt kısımlar yahut tam aksisi üzere değişikliklere gitmek üzere. Ayrıyeten, parlak bir kırmızı yahut pembe tonu, ince ve ince görünmeniz için harika bir izlenim yaratmak için çok şey yapabilir.Hacimli Görünmekten Kaçınılması Gereken Renkler:

Bununla birlikte, zayıflamış bir görünüm yanılsaması yaratmak için spor yapmayı seçebileceğiniz renkleri listelerken, adil bir sorumluluk reddi yahut ihtiyatlı bir söz, dolabınızdan ince ve formda görünmek istiyorsanız seçmemeniz gereken renklerle ilgilidir.

  • Haki yahut kirli beyaz: Bu renkler katiyetle olmaz, zira imajınıza birkaç kilo daha eklemekle ünlüdürler, bu yüzden onlardan kaçınmaya çalışın.
  • Beyaz bluz: Büyük bir göğsünüzü gizlemek istiyorsanız, yalnızca kamufle etmek istediğiniz özelliği vurgulayacak beyaz bir bluz giymemenizi tavsiye ederiz.
  • Parlak renkler: Genel olarak, karnınızı ve geniş göğsünüzü gizlemeye çalışıyorsanız, parlak renkli gömlek ve tişört giymekten kaçının. Birebir formda, poponuzu ve bacaklarınızı yahut geniş bir kalçanızı gizlemeyi düşünüyorsanız, parlak renkli pantolon giymekten kaçının. Bedeninizin sergilemek istediğiniz yerlerde parlak renkli kıyafetler giyin. Misal seçenekler aksesuarlar için de geçerlidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.