MasterChef Danilo Zanna’nın İtalyan Annesi “Maşallah” Çektiriyor! Üslubuyla Gençlere Taş Çıkarıyor! Oğluyla İkiz Gibiler

Hayatımıza MasterChef Türkiye yarışıyla giren Danilo Zanna, kısa müddette Türkiye’nin en tanınan şefleri ortasında girdi. Programdaki hareketleri ve açıklamalarıyla dikkat çeken Zanna, özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Geçen yıl eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanan Zanna, yeni bir aşka yelken açmıştı. Toplumsal medya hesabını faal kullanan Zanna, annesini de sık sık paylaşıyor. Annesini gören takipçileri “Maşallah” yorumları ile şaşkınlığını gizleyemiyor. İşte Danilo Zanna’nın annesi.

TÜRK EŞİNDEN TEK CELSEDE BOŞANMIŞTI

MasterChef Türkiye yarışında yıllardır jürilik yapan İtalyan şef Danilo Zanna, son devirlerin en çok merak edilen isimleri ortasında. Sempatik tutumları ve Türkçe konuşmasıyla kısa müddette Türkiye’nin kalbinde taht kuran Zanna, özel hayatıyla da dikkat çekmeye devam ediyor.

1 evlilik yapan ve boşanan Zanna’nın 1 çocuğu var. Tuğçe Demirbilek ile 2021 yılında boşanan İtalyan şef kısa müddette kalbini genç bir bayana kaptırmıştı. Doğum günü manzaralarıyla aşkları ortaya çıkan çift, herkesi şaşırtmıştı.

İTALYAN ŞEFİN HER ADIMI MERAK KONUSU OLUYOR

Özel hayatını ve ailesini Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Danilo Zanna, annesiyle de paylaşımlar yapıyor. Annesini görenler ise gözlerine inanamıyor.

2 milyona yakın takipçisi olan Danilo Zanna, annesi ile olan imgeleri ile de taktir topladı. Eğlenceli görüntüler atan Zanna’nın annesine benzerliği ile de dikkat çekti. Annesi Emila ile paylaşım yapan Zanna’nın paylaşımına binlerce yorum ve beğeni yağıyor.

DANİLO ZANNA KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?EVLİ MİDİR?

İtalya’nın Proto İli kentinde dünyaya gelen Danilo Zanna, 40 yaşındadır. 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile evlenen ünlü şef 2021 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten Zeno Tibet Zanna isminde bir çocuğu vardır.

İtalyan işi yemek müsabakası olan Planet Mutfak yarışı ile tanınan Zanna, Acun Ilıcalı’nın fark etmesiyle MasterChef Türkiye’de yer almış ve herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiştir.

Filo D’Olio restorantın sahibidir. İşletmesine MasterChef’te yarışan Mert Ateş Durukan’ı ile Safanur Bol’u dahil etmiştir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.