Sarıyer’de, ‘alkol alma’ uyarısı can aldı

İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Büyükdere Mahallesi Çayırbaşı Caddesi’nde, dün akşam saat 18.00 sıralarında, Bürkan Kocaacar işlettiği kafenin önünde oturup alkol alan ve müşterileri rahatsız eden Serkan Durmuş’u uyarınca tartışma çıktı.

Kısa müddette arbedeye dönüşen arbedede Serkan Durmuş, cebinden çıkardığı bıçakla Kocaacar’ı bıçakladı.

Bıçak, kalbine isabet etti

Bıçak darbelerinden bir, Kocaacar’ın kalbine isabet etti. Kocaacar kanlar içinde yere yığılırken, saldırgan bıçağını atıp olay yerinden kaçtı. Hastanede ömrünü yitirdi İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi.

Kocaacar, yapılan birinci müdahalenin akabinde Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Fakat Kocaacar, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Saldırgan yakalandı

DHA’nın haberine nazaran; olaydan sonra kaçan saldırgan Serkan Durmuş, polis gruplarının çalışmaları ile kısa müddette yakalandı. Saldırganın da yaşanan hengame sırasında bacağından yaralandığı öğrenildi.

Serkan Durmuş, hastanedeki tedavisinin akabinde gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme takımı arbedenin yaşandığı yerde inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kocaacar, Erdoğan Belbüken’in katili çıktı

Öte yandan, öldürülen Bürkan Kocaacar’in 1998 yılında öldürülen cümbüş dünyasının kıymetli isimlerinden Erdoğan Belbüken’in katili olduğu ortaya çıktı. Belbüken, Rumelikavağı’nda konutuna geldiği sırada çapraz ateşe alınmış ve arabasının içinde öldürülmüştü.

Cinayetten sonra polis, Serdar ve Şerafettin Hacısüleymanoğlu’nun azmettirmesiyle cinayeti işleyen Bürkan Kocaacar’ı yakalamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.