Tuvana Türkay yeni aşka yelken açtı: Kendisinden 14 yaş büyük sevgilisiyle görüntülendi

Oyuncu Tuvana Türkay ile kendisinden 14 yaş büyük iş insanı İzzet Antebi ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bodrum’da tatil yapan çift geçtiğimiz akşam Gündoğan’da kameralar tarafından görüntülendi.

SORULARI KARŞILIKSIZ BIRAKTI

Toplantıya sevgilisi ile birlikte el ele katılan Antebi, objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi. Çift, böylece haklarında çıkan aşk dedikodularını doğrulamış oldu. Bir oldukça keyifli oldukları görülen ikili, muhabirlerin sorularını ise cevapsız bıraktı.

“ELİMİ TUTAN ALIR” DEMİŞTİ

Türkay, geçtiğimiz aylarda münasebetlerle ilgili olarak “Hiç istemez üzere görünürüm. Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır” demişti.

LONDRA’YA TAŞINMAM KELAM KONUSU DEĞİL

Öte yandan ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda basına yansıyan Londra’ya taşındığı tarafındaki haberlere açıklık getirmişti. Türkay, “Öyle yazıldığı üzere bir şey yok. Ben daima Londra’ya işlerim olduğu için gidip, geliyorum. Okulum orada. Londra’ya taşınmam kelam konusu değil.” diye konuşmuştu.

SEVGİ İLE BİR BEŞERE YAPTIRAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOK

Tuana Türkay, aşkın kendisi için ne mana tabir ettiği sorusuna ise, “İnsan anne karnına düştüğü andan itibaren sevgiye muhtaç bir canlı. Sevgi ile bir beşere yaptıramayacağımız hiçbir şeyin olmadığına inanırım. Gelin görün ki bu değerli gereksinim ile her an her saniye karşılaşamıyoruz.” cevabını vermişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.