Wesley Sneijder’den Galatasaray itirafı!

Hollanda’da katıldığı bir programda Galatasaray ve geleceği hakkında konuşan Hollandalı efsane oyuncu Wesley Sneijder, Galatasaray’da misyon almak istediğini söyledi.

Bir müddettir ülkesinde futbol yorumculuğuyla birlikte teknik yöneticilik eğitimlerine de devam eden Sneijder, teknik yöneticilik mesleğine yurt dışında ve bilhassa de Galatasaray çatısı altında başlamak istediğini söyledi.

“ORADA ŞAHANE VAKİTLER GEÇİRDİM”

Katıldığı programda konuşan Sneijder, “Galatasaray’da çalışmak olağanüstü olurdu. Orada kusursuz vakitler geçirdim. Hoş beşerlerle ve kültürle dolu hoş bir kulüp. Evet, bir gün oraya geri dönmek isterim” dedi.

“HOLLANDA’DA ÇALIŞMAYACAĞIM”

Hollanda Futbol Federasyonu KNVB bünyesinde çalışmayacağını söyleyen Wesley Sneijder, açıklamasında; “Ne yapacağımı biliyorum, bu Hollanda’da olmayacak. Tahminen Türkiye’de” sözlerine yer verdi.

“İRLANDA’YI KABUL ETMEDİM”

Teknik adamlık mesleği için birinci teklifin İrlanda’dan geldiğini lakin bunu reddettiğini belirten 37 yaşındaki isim, “Kabul etmedim lakin yeniden de yurtdışına bakacağım, artık KNVB kapıları benim için kapalı” açıklamasını yaptı.

Ayrıca kendisini yönetici olarak değil yalnızca alanda teknik adamlık yapmaya uygun gördüğünü belirten Wesley Sneijder, Hollanda Futbol Federasyonu’nun kendisine vefasız davrandığını gülerek açıkladı ve şu kelamları söyledi; “Doğum günümde bana 47. yaş gününüz kutlu olsun kartı gönderildi. İmkansız değil mi?”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.