Yavuz Bingöl annesi Şahsenem Bacı’yı kaybetti! Paylaşımı yürekleri dağladı

Usta oyuncu ve şarkıcı Yavuz Bingöl’ün 79 yaşındaki annesinden kötü haber geldi. Yavuz Bingöl’ün annesi Halk ozanı Şahsenem Bacı, hayatını kaybetti. Acı haberle sarsılan usta oyuncu paylaşımıyla yürekleri dağladı.

Usta sanatçı Yavuz Bingöl’ün annesi ve Türkiye’nin ilk halk ozanlarından olan Şahsenem Bacı sevenlerini üzdü. Şahsenem Bacı olarak tanınan halk ozanı 79 yaşındaki Şahsenem Akkaş, solunum yetmezliği nedeniyle Taksim İlk Yardım Hastanesi’nde mücadele ediyordu.

yavuz bingöl annesi hayatını kaybetti

ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ

Şahsenem Bacı’nın hayatını kaybettiği öğrenildi. Usta sanatçı Yavuz Bingöl’ün annesi Şahsenem Bacı için yarın saat 16.00’da İstanbul Karacaahmet Sultan Dergahı’nda tören düzenlenecek.

Sanatçı, Ayvalık’ta kızı Efsun Bingöl’ün yanına defnedilmek üzere uğurlanacak.

yavuz Bingöl

YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

Yavuz Bingöl annesini vefatı üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımla duygulandıran Bingöl acısını şu sözlerle dile getirdi. 

“Canım anam seni kaybetmenin derin üzüntüsü acısı içindeyim. Ben bende değilim bugün.. bize çocuklarına her daim iyi olmayı, güzel düşünmeyi, Mert, yiğit ,merhametli olmayı öğrettin.. sevgili anacığım mekanın cennet olsun.. senin yokluğunda Allah bize sabır İhsan eylesin….seni çok ama çok özleyeceğiz ellerinden öperim anam ..yattığın toprak Nur olsun rahat uyu canım anam.

Canım annem Şahsenem Bacı’nın cenazesi yarın 16:00’da Karacaahmet Sultan dergahında düzenlenecek törenin ardından, 16 Haziran Perşembe günü Ayvalık Küçükköy camiisinde öğle namazını müteakiben Küçükköy mezarlığına defnedilecektir.”

yavuz bingöl annesini paylaştı

YAVUZ BİNGÖL’Ü BİLE UNUTMUŞTU!

Yavuz Bingöl katıldığı bir televizyonda annesinin sağlık durumunu anlatırken gözyaşlarına boğulmuştu. Bingöl, annesinin Alzheimer hastası olduğunu ve artık saz çalmayı unuttuğunu belirterek ”Bu çok duygusal bir hastalık. Onu sağlıklı olarak görünce çok duygulandım. En son beni unuttu.” demişti.

yavuz bingölün annesi alzheimer

YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

Geçtiğimiz günlerde usta sanatçı Yavuz Bingöl’ün annesi yoğun bakıma alınmıştı. Çok üzgün olduğunu dile getiren Bingöl sosyal medyadan annesinin yazdığı şiiri paylaştı Bu paylaşımla herkesi duygulandıran usta isim sevenlerinden de dua istedi. İşte o paylaşım;

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.