Yazgı dizisi konusu nedir? TV8 Yazgı dizisi konusu ve oyuncu takımı

Yeni dizilerin hazırlıkları devam ederken TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Yazgı dizisinin de tanıtımı yayınlandı. Pekala Yazgı dizisinin konusu nedir? Yazgı dizisinin oyuncuları kimler? Yazgı dizisiyle ilgili tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

YAZGI DİZİSİ KONUSU

Yeni projelerin tanıtımları yayınlanırken en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan TV8’de yayınlanmaya başlayacak Yazgı dizisi de merak ediliyor. TV8 kanalında günlük dizi olarak yayınlanacak Yazgı dizisinin tanıtımı seyircilerle paylaşıldı. Yazgı dizisinin tam olarak hangi tarihte ekranlarda olacağı bilinmese de yakın vakitte seyirciyle buluşacağı paylaşıldı.

YAZGI DİZİSİ OYUNCULARI

Yazgı dizisinin direktörlüğünü Filiz Polat Turan ve Hakan Şahin; senaryosunu ise İbrahim Güler, Yaşar Aksu, Melek Ordu, Ali Göğebakan, Erdal Pektaş, Gülseren Aydın, Pınar Ordu, Tufan Bora ve Cihan E. Ulucan üstleniyor. Dizinin oyuncu takımında Erkan Meriç, Yasemin Öztürk, Alper Türedi, Ufuk Kaplan, Elvan Boran, Cem Baza, Ceren Yavuz, Hülya Diken, Numan Çakır, Halil İbrahim Yılmaz ve Buket Dereoğlu yer alıyor.

ERKAN MERİÇ KİMDİR

25 Temmuz 1986 yılında Adana’da doğan Erkan Meriç eğitimini Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Kısmı’nda tamamlamıştır. Meriç, profesyonel olarak futbol oynamış ve voleybol, yüzme, body building, basketbol üzere sporlarla da ilgilenmiştir. Erkan Meriç 2009 yılında Best Model of The Turkey müsabakasında Türkiye’nin en uygun erkek modeli seçilmiştir. Meriç, Kurtlar Vadisi Pusu, Acayip Kıssalar, İkimize Bir Dünya, Zeynep’in Kıssası, Beyaz Karanfil, Hayat Çizgisi Suriye ve İsmini Sen Koy isimli projelerde yer almıştır.

YAĞMUR ÖZTÜRK KİMDİR

Yağmur Öztürk 1999 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Tıpkı vakitte sunuculuk ve fotomodellik yapan ünlü isim Beni Affet, Sevdim Seni Bir Defa ve Anneler dizilerinde rol almıştır. Oyuncu 1.74 uzunluğunda ve 57 kilo ağırlığındadır. Başşehir Bağlantı Fakültesi Oyunculuk Kısmı mezunudur.

ALPER TÜREDİ KİMDİR

Alper Türedi 27 Aralık 1971 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Türedi kızını lösemi hastalığı sebebiyle kaybetmiş ve sonrasında Bir Dileğim Var isimli toplumsal projeyi başlatarak lösemi hastalığı ile savaşan çocukların dileklerini gerçekleştirmeye başlamıştır. Türedi, Kara Para Aşk dizisindeki rolüyle tanınmaya başlamıştır. Alper Türedi birçok projede yer almış; Payitaht Abdülhamid, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sevda Kuşun Kanadında, Çalsın Sazlar, Düğün Dernek, Sıkıntı Yıllar bu projelerden bazılarıdır.

ELVAN BORAN KİMDİR

Elvan Boran 25 Haziran 1977 tarihinde Kayseri’de dünyaya gözlerini açmış ve lise tahsili devam ederken tiyatro ile ilgilenmeye başlamıştır. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nı kazanmış ve 1997 yılında mezun olmuştur. Birçok tiyatro projesinde ismi olan Elvan Boran, 2004 ve 2011 yılı ortasında da birçok televizyon reklamı, dizisi ve sinema sinemasında rol almıştır.

CEREN YAVUZ KİMDİR

Ceren Yavuz birinci olarak 2017 yılında Müfettiş oyununda yer almış ve daha sonra Yaralı Kuşlar dizisine dahil olmuştur. Tıpkı vakitte FOX TV ekranlarında yayınlanan Senden Daha Hoş dizisinin oyuncu takımında da yer almıştır.

NUMAN ÇAKIR KİMDİR

Numan Çakır 1970 yılında Düzce’de dünyaya gözlerini açmıştır. 2000 yılında Üvey Baba dizisiyle oyunculuk mesleğine birinci adımını atmıştır. Birçok projede ismi olan Çakır, son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Sultan Ağa karakterine hayat vermiştir.

BUKET DEREOĞLU KİMDİR

Buket Dereoğlu 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesi İdil Yazgan’dır. 1994 yılında Volkan Severcan ile evlenmiş, 1996 yılında boşanmıştır ve 2004 yılında Özgür Özgülgün ile hayatını birleştirmiş 2009 yılında ise yollarını ayırmışlardır. Dereoğlu, Bizimkiler, Tatlı Kaçıklar, Türkan Hanım’ın Konağı, Oflu Hoca Trakya’da üzere birçok projede yer almıştır.

HALİL İBRAHİM YILMAZ KİMDİR

Halil İbrahim Yılmaz 1992 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. Recep İvedik 4, Benim Adım Melek ve Küçük Bayanlar projelerinde yer almıştır.

HÜLYA DİKEN KİMDİR

Hülya Diken 9 Temmuz 1992 tarihinde Samsun’da dünyaya gözlerini açmıştır. Atatürk Üniversitesi İş Güvenliği Uzmanlığı ve Hitit Üniversitesi İşletme Fakültelerinde eğitimini tamamlamıştır. Üniversite eğitimi devam ederken tiyatroya ilgi duyan Diken, çocuk oyunlarında oynamıştır. Hülya Diken İsmini Sen Koy isimli televizyon dizisinde yer almıştır.

CEM BAZA KİMDİR

Cem Baza 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’nda eğitimini tamamlayan Baza, 1996 yılında New York’a taşınmıştır. Cem Baza, Şahsiyet, Kime Niyet Kime Kısmet ve Hatalılar üzere birçok projede yer almıştır.

UFUK KAPLAN KİMDİR

Ufuk Kaplan 1 Ekim 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Kısmı’ndan mezun olmuştur. Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Katya rolü ile birçok kişi tarafından tanınmıştır. Cinnet, Suna, Berzah: Cin Alemi, Albatrosun Seyahati üzere birçok projede yer almıştır.

YASEMİN ÖZTÜRK KİMDİR

Yasemin Öztürk 25 Şubat 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1.72 uzunluğundadır. Öztürk, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Kısmı’nda eğitimini tamamlamıştır. Birçok programda sunuculuk yapan Öztürk Kurtlar Vadisi dizisinde yer almış ve Necati Şaşmaz ile birliktelik yaşamıştır. Aşk Tutulması, 7 Melek, Milat ve Çalınan Ceset üzere birçok projede yer almıştır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.