13 yılda 22 kez ameliyat olan şarkıcı Fulden Uras: Seninle vedalaşıyorum sağ meme; acılarım son bulacak

Son 13 yılda 22 kez ameliyat olan şarkıcı Fulden Uras, bugün gireceği ameliyatta sağ memesinin alınacağını “Acılarım son bulacak” notuyla duyurdu.

Daha önce meme kanserine yakalanan ve defalarca kez ameliyat olan ünlü sanatçı Fulden Uras yapılan son kontrollerin ardından ameliyat olacağını söyledi. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü sanatçı şu mesajı paylaştı:

“22 ameliyat… 22 kere narkoz… Her birinden umutla ‘bu son olacak’ diye dualarla çıkmak. 13 sene dile kolay… Çok çektirdin yine de ‘hamdolsun’ dedim. Halime hep şükrettim, dermansız dert değildin . Şimdi yarın seninle vedalaşıyorum sağ meme. İçim buruk asla üzgün değilim hatta bilakis mutluyum en ufacık üzüntümde şişen, enfeksiyonlanan bir organ artık bedenimde olmayacak. Artık ‘acı yok’ düşünsenize ne büyük lüks benim için… Biraz duygusalım annemi özledim. Ne çok üzülürdü şu an yaşasaydı. Nasıl dert ederdi kendine. Biliyorum ki benim meleğim beni oradan korur. Sevgili dostlarım artık hep mutlu haberler vereceğim sizlere pazartesi acılarım son bulacak. Merak etmeyin çok emin ellerdeyim. Şu an için doktorlarım alınacak meme yerine bir silikon koymayı uygun görmediler. Ameliyattan sonra sizleri tekrar bilgilendiririm. Birkaç gün yokum merak etmeyin. Hepimizi çok seviyor, dualarımızı bekliyorum. Hoşçakal acılarım, hoşçakal sağ memem.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx