Cübbeli’den Hamas’a “roket”…. “Ehli sünnet ise kadını soyup da doğrar mı”

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Hayder sohbetlerinde gerçekleştirdiği bir konuşma sırasında Hamas’a sert sözlerle yüklendi.

İzzettin El Kassam saldırılarının arkasında İran’ın olduğunu ima eden ‘Cübbeli’, Hamas’ın ehli sünnet olmamakla suçladı.

Cübbeli açıklamasında şunları söyledi:

“ABD saldırılarda ‘İran’ın yaptığına dair bir veri yok’ diyor. Peki bizim bildiğimz Ehli Sünnet kadın soyup doğrar mı? biz bunları nerede gördük Haşdi Şabi’nin Suriye’de Ehli Sünnet Müslümanın kadınına yaptığında gördük. Müslümanın kadınına bunu yapan Yahudinin kadınını da bunu yapar. Hamas da Ehli Sünnet se Hamas bunu yapamaz. O zaman başka bir iş var değil mi?”

NE OLMUŞTU

Hamas İsrail’e yönelik başlattığı operasyonda kaydedilen bir görüntü dünya kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Bahsi geçen görüntüde yarı çıplak bir kadının Hamas militanları tarafından kamyonda yarı çıplak taşındığı görülüyor.

Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından öldürüldüğüne inanılan Alman dövme sanatçısı Shani Louk’un annesi, Filistin’den kızının hala hayatta olduğuna dair haber aldığını iddia etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx