Ekim’de Gerçekleşti! Kasım’da Da Yıldız Olacak Altcoin Bu

Kripto para dünyasında Ekim ayında altcoin Chainlink rüzgarı esti. Buna göre yaklaşık %50’lik yükseliş dikkat çekti. Şimdi benzer bir yükselişin Kasım için de gerçekleşmesi beklentiler dahilinde. Detaylara bakalım.

Altcoin Chainlink Rallisi

Altcoin Chainlink fiyat rallisinin bir nedeni olacak. Hong Kong merkezli bir finansal hizmetler kurumu tarafından CCIP’nin benimsenmesiyle katalize edilmesi muhtemel. Buna göre Hong Kong Para Otoritesi tarafından e-Hong Kong doları CBDC‘nin birinci aşama denemesine on altı firma katıldı. Chainlink’in denemede finans firmalarıyla işbirliği, tokenize fonların zincirler arası atomik yerleşimine güç veriyor.

Merkezi olmayan bir Blockchain oracle ağının token’ı olan Chainlink için önemli bir başarı var. Buna göre blockchain’in Hong Kong’daki finans kurumları tarafından benimsenmesinden bir destek alması muhtemel. Diğer taraftan Chainlink’in Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolü (CCIP) teknolojisi, Hong Kong’un Merkez Bankası Dijital Para Birimi (CBDC) denemelerinde değer değişimi için kullanılıyor.

Gelişme Kasım ayında yeni bir ralliyi getirecek mi?

Hong Kong Para Otoritesi (HKMA), e-Hong Kong Doları için eCBDC denemelerinin ilk aşamasını başlattı. Bir finans kurumu olan Arta, Blockchain firması Chainlink ile işbirliğini duyurdu. Arta, e-Hong Kong Doları’nın programlanabilir ödemeler ve tokenize fonların atomik uzlaşması için nasıl kullanılabileceğini gösterdi.

Altcoin LINK, CCIP teknolojisi firmanın tokenize fonlarının zincirler arası atomik mutabakatı için kullanıldığı için gösterinin anahtarıydı. Fon tokenleri ticaretin güvenlik ayağını oluşturuyor. Ayrıca CCIP kullanımı Chainlink için yükseliş anlamına geliyor. LINK’in Blockchain teknolojisinin Arta gibi finans kurumları tarafından benimsenmesi fiyat için oldukça önemli. Ayrıca Chainlink Labs, denemede düzenlenmiş, çapraz zincirli, tokenize fonlara güç sağlamak için CCIP, PoR ve veri akışları sağladı. Buna göre CCIP’nin hızla benimsenmesinin LINK fiyatındaki kazançları hızlandırması muhtemel. Bu nedenle Altcoin için Kasım ayında bu gelişme bir katalizör görevi görecek.

Chainlink fiyatı muhtemelen %10 kazanç hedefliyor

Yazının yazıldığı sırada, altcoin LINK fiyatı 11,29 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin geçtiğimiz ay boyunca %50’lik kazanç sağladı. Kısa vadede LINK’te bir toparlanma olması muhtemel. Aşağıdaki fiyat grafiğinde görüldüğü gibi, LINK fiyatının 12,3 dolar hedefine ulaşması beklentiler dahilinde. Bu seviye, Adil Değer Boşluğunun alt sınırını temsil ediyor. Bu seviye doldurulduğunda, LINK’in düşüş eğilimini sürdürmesi muhtemel.

Altcoin, LINK fiyatında bir düzeltme olması durumunda 10 günlük Üstel Hareketli Ortalamasına (EMA) gerilemesi söz konusu. Buna göre bu seviye ise Kriptokoin.com olarak baktığımızda 11 dolar seviyelerinde yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx